Gorosei
Wiek: 31
Licznik postów: 4,072
(18-11-2016, 17:28)CCORD napisał(a): Przypominam o owocu Mr. 2, który również potrafił wytwarzać wosk. Chyba, że on był logią?To Mr 3

Piracki wojownik
Licznik postów: 131
Piracki wojownik
Licznik postów: 113
Wilk morski
Licznik postów: 88
(18-11-2016, 17:13)chucky napisał(a): To zdanie odnosi się raczej do postaci takich jak Daz, czy Luffy. Jeśli Trebol jest Paramecią, która wytwarza gluty i zmienia ciało w gluty, to zasadniczo jest już Logią.Hmmm... No to posłużę się tym samym screenem, który wrzuciłem - Oda zaznaczył, że logie są powiązane z siłami natury.
Pierwszy oficer
Licznik postów: 998
Imperator
Licznik postów: 2,143
Super świeżak
Licznik postów: 209
(19-11-2016, 14:41)Pajmon napisał(a): @Hinczykbn więc błoto to żywioł? Syrop to też żywioł? NIESŁYCHANE.
Trebol to tak oczywista logia że aż się nie chce dyskutować. Argument który wystarcza by to potwierdzić są same panele. Zachowanie czysto logiowe. A zwolennicy teorii o paramecii muszą tworzyć dziwaczne naciągane teorie które nie trzymają się ni dupy ni kupy.
Super świeżak
Licznik postów: 233
(19-11-2016, 15:40)zyriusz napisał(a): Od kiedy wybuchowy klej jest żywiołem natury ;V?
Gorosei
Wiek: 31
Licznik postów: 4,072
(19-11-2016, 14:41)Pajmon napisał(a): @Hinczykbn więc błoto to żywioł? Syrop to też żywioł? NIESŁYCHANE.Syrop jest niekanoniczny. Błoto jest żywiołem, bo jst połączone z ziemią. W ten sam sposób lód i śnieg są połączone z wodą a magma połączona z ogniem.
Super świeżak
Licznik postów: 209
Król piratów
Licznik postów: 4,531
(19-11-2016, 16:04)Ratlee napisał(a): Syrop jest niekanoniczny. Błoto jest żywiołem, bo jst połączone z ziemią. W ten sam sposób lód i śnieg są połączone z wodą a magma połączona z ogniem.
Imperator
Licznik postów: 2,143
(19-11-2016, 16:04)Ratlee napisał(a): Syrop jest niekanoniczny. Błoto jest żywiołem, bo jst połączone z ziemią. W ten sam sposób lód i śnieg są połączone z wodą a magma połączona z ogniem.
Póki co wszystkie logie jakie dostaliśmy po fakcie odnosiły się do sił natury / rzeczy występujących w naturze.
![[Obrazek: YUFYT.jpg]](http://i.stack.imgur.com/YUFYT.jpg)
![[Obrazek: tmjOwn6.png]](http://i.imgur.com/tmjOwn6.png)
![[Obrazek: R1CqKQi.jpg]](http://i.imgur.com/R1CqKQi.jpg)
Gorosei
Wiek: 27
Licznik postów: 4,965
(19-11-2016, 18:55)Pajmon napisał(a): Syrop niby niekanoniczny, ale podałem go jako przykład występowania czegoś co nie jest żywiołem.Tyle, że ta niekanoniczność, jak słusznie niektórzy zauważyli, sprawia że ten przykład nie ma wartości w dyskusji.
(19-11-2016, 18:55)Pajmon napisał(a): Nadnaturalna giętkość jego ciała, twarzy, to też zasługa paramecii, bo przecież paramecia nadaje ciału właściwości... A nie czekaj... CHYBA JEDNAK NIEJak wszyscy wiemy, Luffy swoją gumowość zawdzięcza logii, bo w końcu paramecia nie nadaje właściwości ciału.