RP Golden Hind
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź

Licznik postów: 0

PinkieSwag, 06-03-2019, 21:11
Witam, przypływam z ogłoszeniem pewnego RolePlay DISCORDOWEGO, o tematyce pirackiej. Cała rzecz dzieje się w wymyślonym świecie, okraszonym lekkim fantasy! Oto fabuła:

"Przywódca pewnej pirackiej floty został zarażony tajemniczą chorobą podczas jeden z wypraw. Po tej wieści wielu piratów odeszło spod jego żelaznej ręki (w końcu mieli okazję, i wiedzieli, iż nikt nie będzie ich ścigać). Tylko jedna bandera pozostała wierna staremu postrachowi mórz, jednak niemal cała załoga odeszła. Pani kapitan, bosman, oraz trzydziestu marynarzy zaczęli rozpijać swoje łupy, trwoniąc pieniądze na dziewki, trunki i więcej dziewek. Jednak pewnego dnia, podczas wieczoru okraszonego procentami, kapitan i bosman dosłyszeli w barze opowieść o magicznym leku, którego strzegą straszliwe stwory, leku tak cudownego, że postawi na nogi nawet kalekiego stulatka! Trzymając się jak brzytwy bajdurzeń pijaka, piracka bandera Golden Hind znowu pływa po morzach i oceanach, zbierając nową ekipę do wyprawy. Królewskie flagi znowu łopoczą na wietrze, próbując upolować niedobitki po dawnym zdobywcy oceanów."

Oto jest świat, w którym piractwo jest rzeczą powszechną. Jak fabuła wspomina, możesz zostać członkiem okrętu Golden Hind, zmierzającego na poszukiwania tajemniczego leku. (Raczej) Niespotykana mechanika, ciekawe przygody i możliwości awansowania od chłopca okrętowego, do tego dochodzi rozbudowany świat, tajemnice i (mamy nadzieję) budująca się przyjemna atmosfera! 

Tutaj jest link-zaproszenie ^^ Zapraszamy!
https://discord.gg/aJd3zEF
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź