Koniec anime w marcu
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 05-03-2012, 22:20
Bleach przechodzi do innej stacji (czy tam innego kanału), jest tylko wywalany z pierwszej ligi (tak było na kanale YT anime24 news w odcinku 5, ale usunęli go z serva...).
Seba_xD

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 437

Seba_xD, 05-03-2012, 23:40
Na moje to mówcie co chcecie, hejtujcie mnie nawet, mam to gdzieś ; )

Skoro wam się nie podoba to nie oglądajcie - ta opcja też jest dozwolona. I mówcie co chcecie bo wasze sprzeciwy i tak nic się nie liczą, Studio Toei nadal będzie robiło te odcinki to oni decydują czyli czy i to będzie przynosiło im zyski.

A osobiście wolałbym żeby puścili teraz fillery i później przyspieszyli akcję z mangą.
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 06-03-2012, 00:21
Chodzi nam o to, że kiedyś OP było DOBRYM solidnym shounenem (nawet mimo tego, że generalnie kreska była na podobnym poziomie), a obecnie jest kupskiem.
Straceniec

Wilk morski

Licznik postów: 80

Straceniec, 06-03-2012, 03:32
Moim zdaniem dużą wine można przypisać aktualnemu arcowi który jest po prostu słaby . Ogólnie jakoś po Marinford anime i manga zluzowała strasznie , już nie mowie o retrosach czy treningu , ale o tym konkretnym arcu rybiej wyspy, nie rozumiem np dlaczego tak wspominają arlonga, przecież to był jeden z pierwszych bosów na drodze luffiego , dodatkowo teraz by go zdjął większym pierdem. Kreski bym się nie czepiał , bardziej razi mnie animacja , anime nie wstrzymają bo ta kura znosi złote jaja wiec nie chcą nic zmieniać, Co do Bleach to większość przyzna racje , ze powinnien się zakończyc na sadze z Aizenem a , że teraz go wstrzymują może i dobrze, chociaż końcówka bedzie okej i nie przesadzona filerami a i tak mam nadzieje , że truskawe szlag trafi :E
KsiadzProbosz

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,415

KsiadzProbosz, 06-03-2012, 14:43
O nie koniec Bleacha, jak ja to przetrzymam. Chyba idę się pociąć. hahahah NOT
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 06-03-2012, 17:48
Kurde,Bleach jako anime serio daje radę...oprócz fillerów.Muzyka jest super,openingi też,miejmy nadzieję,że przerwa nie będzie długa.


@z tego co przeczytałem to usuwają Bleach'a a na to miejsce wejdzie jakieś gufno z Naruto -_-" Naruto SD: Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden..omgggg to jest takie bagno,że lepiej nie mówić...
Akainu

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,370

Akainu, 06-03-2012, 19:08
Cytat:Naruto SD: Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden..omgggg to jest takie bagno,że lepiej nie mówić...

+1
Ja zrobiłem autentycznego facepalma jak się o tym dowiedziałem.

Chcecie ciekawostkę? Najnowszy odcinek bleacha (363) który dzisiaj miał premierę, zawiera treść kilku rozdziałów, ale głównie chodzi mi o to że np taka walka Renji vs Jackie która w mandze została zawarta w całym pełnym chapterze, w anime trwała równo 3 minuty. Właście tyle, 3 minuty, potrzebne są by bez fillerów zrealizować materiał z jednego chaptera Bleacha.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 31
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 06-03-2012, 23:03
Cytat:nie rozumiem np dlaczego tak wspominają arlonga, przecież to był jeden z pierwszych bosów na drodze luffiego , dodatkowo teraz by go zdjął większym pierdem
na moje to dlatego, że był we wspomnieniach Jimbe, ale co ja tam wiem~.

Podobnie jak Art - ostatnia saga jaką oglądałem w bliczu to ten nowy kaptan 3 dywizji i te a'la zanpakutou. Przerwa wybielaczowi dobre zrobi, fani poczują głód, akcja będzie lepsza i zwielokrotniona, kreska pozostanie na tym samym, dobrym poziomie. So.. approve.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Raizen

Nowicjusz

Licznik postów: 12

Raizen, 06-03-2012, 23:33
Zapewne fani anime z głodu wrażeń przerzucą się na mangę, czyli autor zbyt wiele nie traci.
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 28-02-2013, 02:22
Słyszałem jakoby Kubo podpisał umowę i Bleach Anime ma wrócić jakoś koło 04.2013, Wie ktoś coś na ten temat?
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 28-02-2013, 02:23
Z tego co wiem, to są to same plotki.
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 28-02-2013, 03:20
Kubo na tłiteże to napisał, więc.. pic or didnt happen;D
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 28-02-2013, 03:21
Jeżeli mówimy o tym samym wpisie na twitterze, to był to fake. Sam Tite to potwierdził.
qbol

Imperator

Licznik postów: 2,290

qbol, 28-02-2013, 03:22
Czyli trolololo~~. Szkoda.
Chriss

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 880

Chriss, 05-03-2013, 15:23
Naruto sd kończy się w tym miesiącu, więc prawdopodobnie czeka nas powrót Bleacha w tygodniowej ramówce tv tokyo. W tej chwili manga oddaliła się o prawie 50 chapterów od ostatniego odcinka. Podobno z tego co czytałem mają się zacząć teraz fillery, by jeszcze bardziej zwiększyć przepaść.
http://www.mangashare.com/forums/thread ... BACK-!!-!-!
[Obrazek: 29360-steins0.jpg]
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź