Manhwa Tower of God / Wieża Boga
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 17 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 1,012

Horsie, 21-03-2016, 15:36
Ponoć na tym piętrze przez pewien czas znajdowała się Anak czyli jaszczurka, i ta zbiegłą księżniczka niby się nią tam zajmowała Big Grin.
[Obrazek: safe_image.gif]
CCORD

Gorosei

Wiek: 27
Licznik postów: 4,965

CCORD, 21-03-2016, 16:07
Anak? Ta stara? Ona niby została zabita, ale jest szansa, że to tylko ściema dla "rządu" żeby ją oszczędzić.
 
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 1,012

Horsie, 21-03-2016, 16:30
Niee, chodziło mi o tą młodą, ale możliwe że ich cała rodzina się tam znajdowała, skoro musieli się ukrywać.
[Obrazek: safe_image.gif]
CCORD

Gorosei

Wiek: 27
Licznik postów: 4,965

CCORD, 21-03-2016, 18:07
Skoro jeszcze ona się tam ukrywała, to Piętro 43 wygląda coraz bardziej na taką Sodomę i Gomorę i do tego dzielnicę, której byś nie chciał odwiedzić wieczorem.
 
Bajnor

Imperator

Wiek: 30
Licznik postów: 1,902

Bajnor, 28-03-2016, 11:12
Spotkanie po latach wyglądało fajnie, ale bardziej zainteresowany rozmową między Bamem i Yuri i reakcjami innych. Szkoda, że teraz dwa tygodnie hiatusa, ale dwa ostatnie rozdziały były dłuższe niż zazwyczaj.
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 1,012

Horsie, 28-03-2016, 12:57
Myślałem że jak były te przybliżenia na jej ręce to ona mu zapierdzieli takiego podwójnego plaskacza Big Grin, nie spodziewałem się przytulmisia. Też bardziej czekałem na jakąś dłuższa rozmowę, no ale dostaniemy to wszystko po hiatusie.
[Obrazek: safe_image.gif]
CCORD

Gorosei

Wiek: 27
Licznik postów: 4,965

CCORD, 28-03-2016, 13:59
Właściwie to skwitowaliście wszystko co mogłem powiedzieć. Spodziewałem się najpierw jednego plaskacza, potem podwójnego...
No ale jestem ucieszony, że SiU dał nam małą dawkę umiejętności kogoś kto jest chyba nawet wyżej niż high ranker. Yuri jest oczywiście łowcą, a i tak dała radę za pomocą Shinsoo wszystkich uratować. Swoją drogą ciekawe czy będziemy mieć jakiekolwiek powiązanie między Yurą a Yuri. Obie są z rodziny Ha.
"SIU: Yuri is a character for the later half, so I'm planning to save her until then. (07/13/2010)"
To tak swoją drogą, czy to już teraz jest "later half" ^^?

W ogóle, mam nadzieję że dostaniemy jakieś informacje o Wolhaiksongu niedługo. Yuri co prawda członkiem nie jest ale widzieliśmy, że jest z nimi blisko. I dowiemy się co jest u Lero Ro i u Quanta (który swoją drogą jest rodzinką naszego piromaniaka).
 
Bajnor

Imperator

Wiek: 30
Licznik postów: 1,902

Bajnor, 18-04-2016, 10:28
Z powodu choroby SIU Hiatus został przedłużony do 3 maja Sad
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 1,012

Horsie, 18-04-2016, 15:30
A no ;/, trzeba czekać. Niech on tam dochodzi do zdrowia jak najszybciej, chłop zasłużył na odpoczynek.
[Obrazek: safe_image.gif]
CCORD

Gorosei

Wiek: 27
Licznik postów: 4,965

CCORD, 18-04-2016, 15:55
https://www.facebook.com/permalink.php?s...7502234521 Tutaj o tym pisałem xD
Wolę poczekać i dostawać dobre rozdział z wiedzą, że SiU ma się dobrze niż dostać je od razu, słabsze i źle wpływające na zdrowie autora Tongue
 
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 1,012

Horsie, 18-04-2016, 15:58
Swoją drogą ostatni chapter rzeczywiście był jakoś mizernie narysowany w porównaniu do reszty, postacie miały jakieś takie wyłupiaste oczy.

Chapter mocno przegadany ale fajnie że długi i syty, Yuri mniej więcej zareagowała tak jak myślałem. Zrobi ładny bajzel typkom z FuG, fajnie że osoby trzecie zaczęły się nimi interesować, nie będą teraz tacy nieuchwytni. Ciężko coś więcej napisać bo dostajemy początek kolejnego arcu, więc wszystko przed nami Big Grin.
[Obrazek: safe_image.gif]
Pajmon

Imperator

Licznik postów: 2,143

Pajmon, 02-05-2016, 11:19
Nowy ToG

Sie dzieje! Jurcia się troszkę wkurzyła xd ciekawe, czy po drodze spotka jeszcze Whitea, bo jak nie to Baam może mieć kłopoty xd chciałbym zobaczyć jak Yuri wbija marzenia Rachel w podłogę xd
EDIT: swoją drogą to panele z Yuri były dzisiaj prześlicznie rysowane.

 [Obrazek: giphy.webp] 
 
CCORD

Gorosei

Wiek: 27
Licznik postów: 4,965

CCORD, 02-05-2016, 12:28
Narysowane dobrze, w końcu po tej przerwie SiU wiedział że nie może odwalić fuszerki.
Fajnie, że Baam pominął że Urek chciał go zabić Wink Choć może wiedział, że nie chciał Tongue?
Trochę lipa, że Yuri sobie pójdzie bo na piętrze 43 mogłaby się przydać.
Najciekawszą rzeczą jest jednak ta zupełnie nowa ścieżka. Według mnie.
 
Ratlee

Gorosei

Wiek: 31
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 02-05-2016, 12:34
Połowa rozdziału to reakcje zdziwienia druzyny że to jest TA Yuri... Szkoda bo cenne miejsce marnują.

Jaka ta Rachel jest beznadziejna... Jak ona dupnie sztucznie jest utrzymywana przy życiu przez autora to ja nawet nie... Hoaquin na usługach tej dziewuszki, co za asspull... Rozplataj ja mieczem i zabierz jej telefon, LOL.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Asta

Piracki oficer

Licznik postów: 603

Asta, 02-05-2016, 13:31
Wydaje mi się, że tak samo jak Baam tworzy nową ścieżkę, tak samo robi to Rachel. Wykorzystała w tym rozdziale słaby moment Hoaquin i obiecała mu, że dostanie wszystko czego chce. Teoretycznie został uratowany z sytuacji bez wyjścia, więc wygląda na to, żę jej wierzy.

Generalnie dobry rozdział, boje się że jak Yuri wpadnie na piętro testowe to okaże się, że Evankhell będzie w to wplątany i dostanie od niego wpierdziel.
SZALOMKA
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź