Wasze teorie i przewidywania
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
wuzzek

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 26
Licznik postów: 1,348

wuzzek, 26-11-2023, 02:41
Spoilery w poście: 

Gdzieś widziałem komentarz, że Wano w anime się oficjalnie skończyło i pomimo tego, że byli tam Chopper, Law i jego załoga lekarzy, nikt nawet nie tknął się efektu smile'ów. Racja, duży zawód. 

Wpadło mi do głowy: teraz w mandze mamy egghead, gdzie Vegapunk wyizolował zieloną krew - czynnik rodowodu diabelskiego owocu, który płynie w krwi użytkownika. W najnowszym rozdziale wyleczy Bonney podmianą komórek macierzystych. Jeśli połączyć te dwie rzeczy, może uda się wyleczyć efekt sztucznych owoców izolując substancję SAD i inne z krwi pacjentów z Wano.
[Obrazek: jhin-animated.gif]
wuzzek

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 26
Licznik postów: 1,348

wuzzek, 18-12-2023, 03:02
Robię mały rewatch ostatnio i rzuciło mi się w oczy, że podczas walki z Enelem Nami dostała kapelusz od Luffiego. Przez całą Skypiee Nami była przerażona, powiedzmy, że jest instynkt samozachowawczy przesłaniał wszystko. Jednak gdy dostała kapelusz, stało się coś, czego się w sumie nie spodziewałem:

https://tcbscans.com/chapters/712/one-pi...-12-2023-0

Totalnie na spokojnie, z odwagą, przeciwstawiła się Enelowi. Pamiętam jeszcze z Wano ile "wysiłku" ją kosztowało przyznanie, że Luffy będzie królem piratów wobec Ulti, tej laski z latającej szóstki. 

Teoria: każdy dzierżący w danym momencie kapelusz jest wierny swoim uczuciom i marzeniom, niezdolny do kłamstwa. 

Swoją drogą, szukając informacji, kto oprócz Luffiego nosił kapelusz, dotarłem do Robin i w tym tłumaczeniu jej pierwsze słowa po zabraniu kapelusza Luffiemu

https://tcbscans.com/chapters/544/one-pi...-12-2023-0

What a rotten luck. Zupełnie jak ten gnijący artefakt na Mariejois Smile
[Obrazek: jhin-animated.gif]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź