Anime - Obecne wydarzenia
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
1000sunny

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,074

1000sunny, 21-08-2016, 17:53
Zaciekawiło mnie jak tam anime sobie radzi. Bo od odcinka filerowego, który wyglądał jak rzygi, rzuciłem to anime w cholerę.

Po dzisiejszym odcinku MEGA zaskoczenie! Dobre tła, płynna animacja, kolorostyka nie była tak przejaskrawiona jak w Dressrosie. I nie było żadnego złego kadru. Zupełnie jak nie to anime! 

Jedyne do czego można się przyczepić to przeciągane włażenie smoka. Ale pożegnanie z fajną muzyczką i ten oschłe podsumowanie Lawa i Zoro, sprawiło, że aż się zaśmiałem. Jeżeli całe Zou będzie w takiej jakości, to będzie to najlepszy arc w tym anime.
[Obrazek: original.gif?w=600&h]
Blade

Piracki oficer

Wiek: 31
Licznik postów: 612

Blade, 22-08-2016, 09:17
Nie oglądam anime tak gdzieś od końca Marineford, potem widziałem tylko co lepsze odcinki, ale jak całe Zou będzie tak wyglądać, to chyba warto wrócić.
Jak Toei chce, to potrafi zrobić coś dobrze.
Screeny z odcinka

[Obrazek: XIc4LYE.png][Obrazek: REEyCq0.png]

Na plus są na pewno kolory. Dressrosa miała dziecinną i bardzo jaskrawą kolorystyke a tutaj wszystko jest bardziej stonowane. W mandze ta wspinaczka przebiegła ciut szybciej, ale można to wpisać jako onepiecowy gag : P Generalnie i o dziwo bardzo dobry odcinek, oby następne  były takie same Big Grin
[Obrazek: fUUjweQ.png]
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 22-08-2016, 14:10
Nie ma co narzekać... Pierwsze, co przykuło moją uwagę, to ta woda na samym początku. Zupełnie jak w filmach (i tych porządniejszych openingach). Jestem pod wrażeniem.

R.I.P. Ryunosuke [*]
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Kaioken

Kapitan z nowego świata

Wiek: 35
Licznik postów: 515

Kaioken, 22-08-2016, 15:57
Ten odcinek mile mnie zaskoczył .. było czuć przygode do tego było mniej muzyki, a więcej było słychać podmuchu wiatru na wysokości co też mi się spodobało, bo dodało tylko klimatu, m. Wspinaczka dłużyła się, ale nie razi mnie to, bo oglądało się naprawdę fajnie. No i z początku denerwowało mnie to wołanie Ryunosuke, ale potem jak smok postanowił wziąść się w garść to przestało mi to przeszkadzać xd Ogólnie jeden z tych momentów z One Piece, które bede na dłużej pamiętał mimo tego, że to nie był jakiś bardzo ważny odcinek.

Mała konfrontacja Zoro z Carrot była mega .. animacja była płynna, po prostu się postarali. Ale nie ma co sobie robić nadziei na kolejne epizody, że będzie podobnie, bo to Toei, które nie raz zawiodło, m.
Dahaka

Król piratów

Wiek: 32
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 23-08-2016, 20:30
Och ci hejterzy toei. Połowa z nich hejtuje, bo taka moda.

Odcinek był nad wyraz dobry. Jasne, kreska czasami nie domagała na dalszych planach, ale to bez znaczenia dla mnie. Reżyseria była na najwyższym poziomie, mnóstwo ciekawych ujęć, które nie pozwalały się nudzić, brak dłużyzn, przyjemnie poffilerowne scenki. Śmierć smoka była tak samo zabawna jak w mandze, a to surowe cięcie do Lawa i Zoro wyszło świetnie. Scena z pokazem ruin miasta aż kipiała uczuciem przygody, a krótka konfrontacja Carrot i Zoro była dynamiczna i kozacka.

Narrator na końcu mnie trochę zaskoczył. Przypomniały mi się czasu Dragon Balla, bo tam często takie zagrywki stosowano. Ciekaw jestem, czy to stanie sie normą, czy jednorazowym wybrykiem. 

Nowe intro mi się podoba, chociaż technicznie niedomaga, a powrót do listów gończych podczas przerwy na reklama mocno pobudził nostalgię.

Ogólnie odcinek zrobił bardzo dobrze wrażenie, a zapowiedź następnego wygląda nad wyraz dobrze, ale się nie napalam. W ekipie sprawującej piecze nad anime znowu doszło do jakichś roszad i kto inny zasiadł na jakiejś ważnej pozycji, co myślę zaowocowało właśnie powrotem do listów gończych czy nowym intrem. Niemniej sam odcinek był reżyserowany przez Otsukę, a on robi najlepsze odcinki w tym anime, więc poziom tego najnowszego żadnym zakoczeniem nie jest. Zobaczymy jak pójdzie im dalej.
pell

Kapitan z paradise

Licznik postów: 336

pell, 24-08-2016, 22:55
(23-08-2016, 20:30)Dahaka napisał(a): Nowe intro mi się podoba, chociaż technicznie niedomaga, a powrót do listów gończych podczas przerwy na reklama mocno pobudził nostalgię.
O właśnie to! Pamiętam, że jak kiedyś oglądałem OP to te przerywniki były strasznie klimatyczne (no i pozwalały zapamiętać nagrody - wciąż mam problemy z tymi nowymi). W pewnym momencie zmienili je na takie animacje odnoszące się do jednego ze Słomianych (co moim zdaniem było jeszcze w miarę ok), ale potem po TS-ie całość poszła w fatalną stronę. Te przerywniki stały się kompletnie bezpłciowe. Powrót do plakatów nie wyszedł idealnie (chciałbym jednak widzieć nagrody, choć rozumiem, że dzięki temu mają więcej swobody), ale jest krokiem zwiastującym jakieś próby odświeżenia tego anime i puszczenia oczka do starych fanów.
Mrowlanin

Super świeżak

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 28-08-2016, 11:44
Znowu było bardzo dobrze, walka Luffiego pokazana została w iście majestatycznym stylu. Co do niedociągnięć  to gdy luffy chodził sobie jak małpka po gałęziach oraz gdy walka luffiego z dalszej odległości.
Czyli wiadomo że Jack, ciała a jednak żyją, no nie wiem jeszcze o co tu chodzi, choć wszyscy pewnie z mangą do przodu są więc wiedzą ale lubię tę niepewność Big Grin
No i co? Przygodo trwaj
Kaioken

Kapitan z nowego świata

Wiek: 35
Licznik postów: 515

Kaioken, 28-08-2016, 12:30
Kolejny dobry odcinek ^^ Skok Carrot mega dynamiczny, bardzo mi się podobał. Tak samo jak starcie Luffy'ego choć chyba troche przesadzili z błyskawicami, m. Z tego co pamietam to lada odcinek będzie najlepsze. Ciekawe jaka szansa, że taka animacja już zostanie.
Pajmon

Imperator

Licznik postów: 2,143

Pajmon, 28-08-2016, 12:58
Takiego łanpisa mogę oglądać ;d no może z wyjątkiem niektórych kadrów... XD

[Obrazek: OJRcD97.jpg]
No dobra, jedno oko sam zmieniłem, ale reszta jest prawdziwa XD

Przy tak fajnych odcinkach żałuję, że znam fabułę :v no i z tego co widzę za tydzień lekki spadek formy, czyli toei wraca do swoich standardów -.-

 [Obrazek: giphy.webp] 
 
pell

Kapitan z paradise

Licznik postów: 336

pell, 28-08-2016, 14:49
Myślę, ze w tej zapowiedzi mogli się powstrzymać przed pokazywaniem Nami i reszty. Cały czas był prowadzony taki fajny klimacik, że oni nie żyją, a potem zapowiedź to wszystko psuje. Jak dla mnie to co najwyżej powinni pokazać ciało Brooka (Big Grin) i pozostawić widzów w niepewności jeszcze przez tydzień.
Lady Pudding

Super świeżak

Wiek: 29
Licznik postów: 246
Miejscowość: Water 7

Lady Pudding, 28-08-2016, 16:51
Kolejny bardzo dobry odcinek Big Grin Jeśli pociągną animacje na takim poziomie jak jest obecnie to będę mega zadowolona. I nareszcie doczekałam się Pedro Heart  Miki Shin znowu odwalił kawał dobrej roboty jako seiyuu.
pell

Kapitan z paradise

Licznik postów: 336

pell, 04-09-2016, 12:27
Pojawiła się nowa ścieżka dźwiękowa. Moim zdaniem świetnie pasuje do klimatu niezbadanej wyspy.
Pajmon

Imperator

Licznik postów: 2,143

Pajmon, 04-09-2016, 12:30
Podoba mi się, że wkładają masę pracy nawet w te mało znaczące sceny (tak jak dzisiaj w scene z erupcją i rekinem), ogólnie znów pozytywnie Smile

 [Obrazek: giphy.webp] 
 
Kaioken

Kapitan z nowego świata

Wiek: 35
Licznik postów: 515

Kaioken, 04-09-2016, 13:23
Animacja dalej jest niezła, ale odcinek troche nudny poza tym te kolory .. kraina zwierzaków i otoczka bajkowa. W Mandze troche lepiej to odebrałem, a tu czułem się jakbym oglądał bajke dla pięciolatków, m.
Mrowlanin

Super świeżak

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 11-09-2016, 11:36
I cóż znowu pięknie czy bardzo dobrze to wyglądało a przez moment Sunny na morzu w iście magicznej animacji ^^
Jaką mam frajde niesamowitą że nie wiem za bardzo co będzie dalej, co Sanjim itd.
Ukazanie kontrataku na statek imperatora świtnie wymyślony.
Teraz ta nasza ukochana przerwa
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź