One Piece - Rozdział 833
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 22-07-2016, 14:42
Jest wersja Polska do pobrania Wink
 
Bosmann

Piracki oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 594
Miejscowość: Wrocław

Bosmann, 22-07-2016, 15:08
A tłumaczenie 829-832? Bo taka luka to coś nie w waszym stylu Wink I serio nie macie żadnego edytora? Bo ponoć niejednego.
[Obrazek: Luffyy.jpg]
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 22-07-2016, 16:02
@Bosmann rozdziały mają gotowe tłumaczenie i będą gotowe w bieżącym tygodniu Smile

Luka pojawiła się przez... nie poinformowanie tłumacza o tym ze go nie ma/nie chce tłumaczyć/cokolwiek.

Jako, że zająłem się tłumaczeniem, zdecydowałem że lepiej wrzucić rozdział na który w tym tygodniu wszyscy czekaja i wrzucać brakujące w czasie oczekiwania na kolejny rozdział.

Jeszcze raz przepraszamy za obsuwe ;_;
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Mint Julep

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 448

Mint Julep, 22-07-2016, 17:06
Lol Osanjimatsu-san

Na początku nie byłam przekonana, bo wyglądały te retrosy na takie daddy issues, ale dziadzii to naprawdę kawał kurwielu. 

Poza tym, Sanji zachował się strasznie naturalnie, oczywiście mógł nic nie mówić staruszkowi i być tylko "hmpf Nienawidzę cię i nie powiem dlaczego" edgy over 100, ale postanowił wyjaśnić uprzejmie dlaczego uważa swego papę za zwyrola bez serca, rozdrapując przy tym stare rany.
To również ładnie łączy się z samą postacią Zeffa i jeszcze bardziej pogłębia jego znaczenie jako ojca dla kuka. Myślę że dostaniemy o nim coś w tym arcu.

Ciekawe czy to że jego siostra nałożyła mu te kajdanki będzie miało jakieś znaczenie. Kobiety w OP znane są ze swoich skłonności do nawracania się.
Ale ech, obawiam się że Sanjiemu w tym arcu przypadnie skopanie najstarszeo braciszka, a Luffy skopie ojczulka main bossa, because muh protag prvillages. Co byłby słabe z dwóch powodów, bo 
a) dziadzia nie jest jakoś spektakularnie potężny
b) to, że sanji by mu przemeblował facjatę byłoby po prostu szalenie satysfakcjonujące
Kaioken

Kapitan z nowego świata

Wiek: 33
Licznik postów: 515

Kaioken, 23-07-2016, 08:10
Rozdział ok choć myślałem, że wydarzy się więcej .. Jajji pokazał co potrafi, za to Sanji nie zdążył przez co walka jakoś mnie nie porwała tym bardziej, że było dużo gadania. Ogólnie nie spodziewałem się, że Sanji był aż tak źle traktowany, m. Pewnie słomiani będą musieli walczyć z Germą, a z rąk Big Mom zdążą uciec.
Szarim Musty

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 488

Szarim Musty, 23-07-2016, 18:48
Rozdział jak rozdział ale znalazłem przypadkowo informację jakoby Oda przyznał, że manga jest skończona w 65% (: Czyli mamy wiele lat rozwoju słomianych, a co za tym idzie drugi ts jest możliwy. Chociaż też możliwe, iż pierwszy przeskok czasowy był swoistym podziałem mangi/anime na dwie części.
Bosmann

Piracki oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 594
Miejscowość: Wrocław

Bosmann, 26-07-2016, 13:24
Miło, że Yonji zszedł na hita i jeszcze mu się czaszka wygięła ;D Stawiam, że Sanji rozwali pozostałych braci - po kolei od najsłabszego, a tera 2 i 1, który zrobił na mnie wrażenie, gdy nawet nie drgnął po dostaniu w twarz od Sanji'ego, którego za torozbolała ręka... Trzyma się często nr. 2, więc myślę, że dzieli ich mniejsza różnica niż 2 a 4, ale pewnie jedynie nr. 1 może nawiązać w miarę wyrównaną (a jednak z pomocą sprzętu) walkę z Sanjim, o ile zostanie ona pokazana.

Jaiji to straszna kupa gówna, a że nie ma sensu, żeby Sanji podejmował drugi raz z nim walkę (chyba że ma skitranego asa albo zabawki przestaną działać - słuchawki nr. 4 się wygięły, więc da się je zniszczyć), zapewne zajmie się nim Luffy. Co do tego, że Jaiji nie jest imponujący siłowo - i dobrze, jest w sam raz, żeby Luffy musiał się postarać, ale bez aktywacji G4. Dobrze, jeżeli czasem albo i na ogół będzie trafiał na przeciwników, dla których będzie musiał dać z siebie wszystko, z tym że bez G4.

Prawie na pewno Luffy będzie umiał otworzyć bransoletki - raczej nie bez powodu wspomnieli, że są takie jak arystokratów - a widzieliśmy przed TS'em, i to u Raya, że da się je otworzyć, to i powinien pokazać ten trick Luffy'emu.

Ciekawe czy Nami albo reszta poradzą sobie z tą, swoją drogą świetnie wykreowaną, córką-wiedźmą. Możliwe, że nie bez powodu złapała Nami - może dostarczy ją/ich do BM, i dojdą do rozejmu za sprawą Vivre card Loli.
[Obrazek: Luffyy.jpg]
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź