Piracki wojownik
Licznik postów: 107
Legendarny piracki oficer
Licznik postów: 765
Kapitan z nowego świata
Wiek: 33
Licznik postów: 488
Evendell napisał(a):chętne Was przygarnie do cyca.Trzymam Cię za słowo (a pó??niej będę trzymał za cyca (^,^) yoho! )
Legendarny pierwszy oficer
Licznik postów: 1,415
Joy Boy
Licznik postów: 7,533
Cytat:Karta Postaci
Imię i nazwisko:
Wiek:
Państwo:. Poza tym uwaga, obywatele krajów podbitych (Europa, kraje Arabskie) muszą wyra??nie zaznaczyć, że zostali pilotami wbrew swojej woli; zostali zmuszeni do treningu.
Rola Do wyboru – Pilot/Wsparcie
Partner/partnerka + [nick z forum]
Historia:
Budowa ciała, charakter
Cechy Są to umiejętności typowe dla rpgów (siła, zwinność, inteligencja itp.), ale w nieco innej, dostosowanej do sieci formie.
Pilot:
[Pokój duszy] W krytycznych momentach (niska zawartość tlenu, stan zagrożenia życia itp.) może dojść do problemów ze sterowaniem robota. Dzięki tej umiejętności pilot potrafi zapanować nad nerwami.
[Rekonstrukcja świata] Pilot potrafi w stopniu bardzo ograniczonym zmieniać otaczające go otoczenie. Np. usunąć/odepchnąć przeszkodę lub cel. A mówiąc dokładniej, w sytuacji gdy drogę tarasuje mu np. kamień lub jakaś cienka ściana, to może ją przenieść za pomocą swojej energii psionicznej.
[Rozproszenie] Tymczasowo (na okres około minuty) blokuje transmisję wszelkiej energii poza mechem w promieniu 100 metrów (włączając w to sojuszników). Rozprasza również działalność wszelkich nadajników oraz środków komunikacji. Można użyć tego np. gdy będzie unieszkodliwiony (np. zablokowany energią psychiczną Obcego) w celu uwolnienia się spod jego mocy. Gdy przestanie działać, to wszystko wraca do normy bez żadnych szkód.
[Specjalizacja: „Strzelba grawitacyjna”] Większa skuteczność, celność, większa ilość dostępnych ładunków.
[Specjalizacja: „Broń laserowa”] Większa skuteczność, celność, większa ilość dostępnych ładunków.
[Duchowa Wię??] W przypadku wystąpienia problemów z komunikacją (np. poważne zakłócenia na linii), można się porozumieć (jednostronnie) z pilotem innego mecha.
[Odbicie] Umiejętność pasywna, pozwala na odbicie pewnych obrażeń w stronę przeciwnika (część obrażeń, które on nam zada, wracają do niego).
[Strach] Wysyła wiązkę energii, która powoduje szaleńczy popłoch w wybranej istocie (w przypadku silnych Obcych ta umiejętność działa dużo słabiej).
[Wzmocnienie synchronizacji] Pilot i mech na okres 120 sekund uzyskują bonus do szybkości i siły (Pilot może bardziej wykorzystać moc swojej maszyny), ale powoduje to dość mocne osłabienie organizmu na okres kilku godzin.
[Wizja] Przewiduje to, co wydarzy się na 10 sekund do przodu. W trakcie walki limit na tę umiejętność wynosi jeden ładunek.
Nowicjusz
Licznik postów: 14